USŁUGI MAGAZYNOWEPosiadamy 2 Hale magazynowe, każda po 2000 m2 zlokalizowane przy ulicy Glinki 144, w bezpośrednim sąsiedztwie Bydgoskiego Parku przemysłowego.

Hala nr 1(Magazyn Jowisz) to magazyn wysokiego składowania posiadający 2000 miejsc paletowych, przystosowany do przechowywania zarówno towarów spożywczych, jak i technicznych. Na jego terenie znajduje się także Hala namiotowa ok 800 m2.

Hala nr 2(Magazyn J&B) to magazyn przeznaczony do składowania towarów paletowych, jak i gabarytowych. Hala jest wyposażona w suwnicę o udźwigu do 5 ton.
Ponadto na terenie zakładu znajduję się spory betonowy  plac, którego powierzchnia służy do składowania  różnego rodzaju towarów przemysłowych, które mogą być przechowywane na wolnym powietrzu.   

Pełnimy specjalistyczne usługi magazynowe takie jak:
przygotowanie towarów do finalnej wysyłki, konfekcjonowanie, przepakowywanie, etykietowanie, foliowanie, nowoczesny system magazynowy do zarządzania gospodarką magazynową, zarządzanie numerami partii i serii oraz datą ważności, wprowadzania i wyprowadzania towarów w partiach żądanych przez klienta dla towarów jednorodnych i typu mix.

Gwarantujemy:
Usługi magazynowe i logistyczne na terminalu zlokalizowanym w dzielnicy Glinki miasta Bydgoszczy, ul. Glinki 144 w bezpośrednim sąsiedztwie Bydgoskiego Parku przemysłowego; powierzchnie magazynowe wyposażone w nowoczesny sprzęt przeładunkowy, szybki dostęp do informacji o powierzonych towarach, ubezpieczenie powierzonych nam towarów od wszelkich ryzyk losowych i stały monitoring, aranżację wszelkich formalności w imieniu klienta wynajmującego magazyny, doradztwo dokumentacyjne i handlowe. Oferujemy szybki, bezpieczny, solidny, profesjonalny serwis oraz indywidualne podejście do klienta.

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzezone.